Veri Koruma Politikası

SİTEMİZİ ZİYARET ETMENİZDEN DOLAYI MUTLULUK DUYAR, FİRMAMIZA, ÜRÜNLERİMİZE VE HİZMETLERİMİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN YÜKSEK SORUMLULUK ANLAYIŞIYLA DEĞERLENDİRİLMESİ, BİZİM AÇIMIZDAN BÜYÜK ÖNEM TAŞIMAKTADIR. BU NEDENLE, SİZE AİT BİLGİLERİN KULLANILMASI ESNASINDA, VERİ KORUMA DÜZENLEMELERİNE UYGUN HAREKET EDİLMEKTEDİR. SİTEMİZE YAPTIĞINIZ ZİYARETİN GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMESİNİ VE KENDİNİZİ RAHAT HİSSETMENİZİ SAĞLAMAK İSTİYORUZ.

VERİLERİN KAYDEDİLMESİ

Genel olarak, Çatı Doktoru internet sitesi, kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmadan kullanılabilmektedir. Sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde, otomatik olarak internet hizmet sağlayıcınızın IP adresleri, ziyaret ettiğiniz önceki sayfa, ağ sunucusundan giriş yaptığınız sayfalar ve ziyaret tarihi ile süresine ait bilgiler kaydedilmektedir. Bu bilgilerin kimlik tespitinde kullanılması mümkün olmakla birlikte, verilerin veya verilerden elde edilen diğer bilgilerin hiçbir şekilde kişisel değerlendirme amacıyla kullanılmadığını ve üçüncü kişilere iletilmediğini garanti ederiz. Kaydedilen veriler yalnızca internet sitelerimizin kullanıcılarımız açısından daha gelişmiş hale getirilebilmesi yolunda, istatistiksel amaçlarla değerlendirilmektedir.

KİŞİSEL BİLGİLERİN TOPLANMASI VE KULLANILMASI

Kişilere ait veriler, ancak ilgili kişiler tarafından çeşitli formlar doldurulduğunda veya e-posta gönderildiğinde, ürün veya hizmet siparişi verildiğinde ya da genel istemlerde bulunulduğunda kaydedilmektedir.

Söz konusu kayıt ve işleme tabi tutma aşamalarında yalnızca ilgili kişinin açık onay vermesi gerekmektedir. Verilen onay, daha sonra istendiği zaman geri çekilebilmektedir.

KİŞİLERE AİT VERİLERİN KULLANIMI VE İLETİMİ

Tarafımıza verilen bilgiler, yalnızca veriliş amaçları doğrultusunda kullanılacaktır. Kişilere ait veriler, gerekli izin alınmadığı veya yetkili resmi kurumlarca talimat verilmediği sürece, hiçbir şekilde bizim tarafımızdan veya bizim görevlendirdiğimiz kişiler tarafından üçüncü şahıslara iletilmeyecektir.

Size ait bilgilerin işlenmesi veya kullanılması süreçlerinde görev alan çalışanlarımız ve olası üçüncü kişiler, verilerin gizlilik içerisinde işlem görmesiyle ilgili veri koruma düzenlemelerine uygun şekilde çalışmaktadırlar.

GÜVENLİK

Çatı Doktoru, kendisi tarafından verilen bilgilerin kasıtlı veya kasıtsız olarak imha edilmesi, değiştirilmesi, kaybedilmesi ya da yetkisiz kişilerin erişimine açılması riskleri karşısında gerekli teknik ve kurumsal güvenlik önlemlerini almaktadır.

Kişilere ait bilgilerin kaydedildiği ve işleme tabi tutulduğu durumlarda, bilgiler şifreli olarak aktarılacak ve üçüncü kişilerce kullanımı engellenecektir.

Veri saklamayla ilgili olarak uyguladığımız önlemler, teknolojik ilerlemelere paralel olarak sürekli geliştirilmektedir.

DİĞER İNTERNET SİTELERİNE BAĞLANTILAR

İnternet sayfalarımız, üçüncü kişilere ait başka internet sitelerine yönlendiren bağlantılar da içermektedir. Bu veri koruma politikası, söz konusu internet sitelerinin hizmet sağlayıcılarını da kapsayıcı nitelikte değildir. Söz konusu sitelerin hizmet sağlayıcılarının veri koruma düzenlemelerine uygun hareket edip etmemesi üzerinde herhangi bir etkimiz bulunmadığından, buralarda yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği, güncelliği ve kalite düzeyi ile ilgili olarak kuruluşumuz herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

İLETİŞİM

Şikayetleriniz, sorularınız veya önerileriniz için lütfen Çatı Doktoru Veri Koruma Yetkili ile temas kurunuz: info@catidoktoru.com

İnternet sisteminde meydana gelen gelişmeler, veri koruma politikamızın zaman zaman güncellenmesini gerektirmektedir. Kuruluşumuz, dilediği zaman bu yönde değişiklikler yapma hakkını saklı tutmaktadır.